Kőbányán voltunk vendégségben

2019.03.29

A Kőbányai Írók, Költők Társasága meghívta a Balassi Egyesület Feltételes Megálló csapatát egy gálaműsorra. Izgultunk nagyon, de megérte, mert sikerünk volt és ezt minden nagyképűség nélkül mondhatom. Sikerült egy jó kis műsort összeállítani. Volt benne saját megzenésített vers, saját próza, opera ária, de volt sanzon és paródia is. A közönség lelkesen fogadta, és mindenki szívből gratulált nekünk. Mi pedig nagy örömmel fogadtuk, és zsebeltük be a dicséreteket. Mindenki jól érezte magát. Ez jó, mert ezért csináltuk, ezt szerettük volna. Reméljük máskor is hívnak minket. Mi pedig boldogan megyünk, hogy Kőbányán is megismertessük Egyesületünket.

Csetényi Katalin

20190329_154202--kozepes-.jpg

20190329_165657--kozepes-.jpg

Egy drukkoló néző, egyesületünk elnökének megjegyzése: Nagyon jól sikerült fellépés, kellemes délután volt. Köszönet a szervezőknek, külön a fő szervezőnek Homola Irénkének.