A magyar kultúra napja az AJAMK-ban

2019.01.29

Közművelődési aktivistákat köszöntött Holopné Schramek Kornélia, a XIII. kerület alpolgármestere az Angyalföldi József Attila Művelődési Központban január 28-án. A rendezvényen a civil szervezetek képviselői mellett részt vett a szakbizottság elnöke, Takács Ferenc és a Kulturális Divízió vezetője, Bubics Ádám, illetve az önkormányzat több képviselője. Az alpolgármester asszony és a divízió vezetője is elmondta, hogy a rendezvénynek helyt adó AJAMK és az Angyalföldi Sportközpont felújításai mellett, a 2018-as évben több mint 4800 sport és kulturális rendezvényt bonyolítottak le. Az év során mintegy 1,2 milliárd forintot költöttek a rendezvényekre, melyekkel közel 1 millió látogatónak szerezhettek kellemes perceket. A rendezvényen több egyesület - köztük a BBBE - és aktivista vehetett át Elismerő oklevelet.

Gratulálunk az elismerésekhez, illetve köszönjük azt az egyesület nevében.

okl_atadas.jpg

xiii_oklevel_505.jpg