Együttműködési megállapodás emlékmű felállítására

2017.05.30

FELHÍVÁS!

dsc_0006.jpg A honvédelem ügyéhez és/vagy a XIII. kerülethez kötődő 12 civil szervezet - köztük kezdeményezőként a Balassi Egyesület is - együttműködési megállapodást írt alá 2017. május 30-án egy emlékmű megvalósításáról.
Az aláírók azzal a felhívással fordulnak valamennyi bajtársunkhoz, honlapunk olvasóihoz, hogy lehetőségeik függvényében adományukkal támogassák, hogy legyen a XIII. kerületben olyan „Emlékhely”, ahol méltó módon tudunk megemlékezni az I. és II. Világháborúban elhunyt áldozatokról. Az adományokat a „Bajtársainkért” Alapítvány elkülönített számlaszámon gyűjti.
Számlaszám: 11705008-21102884-00000000 OTP BANK
Az adomány feladásakor a közlemény rovatban kérjük feltüntetni, hogy „Emlékmű”, valamint azt, hogy mely szervezet nevében került feladásra. Ha az adományozó nem kötődik szervezethez, akkor azt, hogy "magánszemély".
Kérjük anyagi lehetősége függvényében támogassa Ön is az „Emlékmű” megvalósulását.

BBBE

Az együttműködési megállapodás aláírásának és az emlékmű megvalósításának további részletei .