Köszöntés nemzeti ünnepünk alkalmából

2016.03.10

Nemzeti ünnepünk alkalmából tartott ünnepséget a Honvédelmi Minisztérium a társadalmi és a nyugállományú szervezetek képviselői részére március 10-én. Az eseményen részt vett Vargha Tamás parlamenti államtitkár, miniszterhelyettes, valamint dr. Orosz Zoltán altábornagy, Honvéd Vezérkar főnökhelyettes is.
A Stefánia Palota - Honvéd Kulturális Központban csütörtökön gyűltek össze azok a nyugállományú katonák és a honvédséggel szoros kapcsolatban együttműködő civil szervezetek tagjai, akik a jelölő egyesületek és a Honvédelmi Minisztérium megítélése alapján a honvédelem ügye érdekében huzamos időn át végzett áldozatos munkájuk elismeréseként kitüntetésben részesültek.
Köztük köszönthetjük egyesületünk és kórusunk tagját, Kálmán Istvánt, akinek ezúton is szívből gratulálunk!

A mappában található képek előnézete Elismerések nemzeti ünnepünk alkalmából