Magyar kultúra napja - 2019

2019.01.22

A Stefánia Palota – Honvéd Kulturális Központban rendezte meg a központi ünnepségét a Honvédelmi Minisztérium a magyar kultúra napja alkalmából 2019. január 22-én. Benkő Tibor honvédelmi miniszter ünnepi köszöntője után a miniszter és Korom Ferenc altábornagy, a Magyar Honvédség parancsnoka elismeréseket adott át. A Honvédelmért kitüntető cím III. fokozatát kapta Vas Varga László, a Balassi Egyesület és a Balassi Kórus tagja.

dsc_0159.jpg

Gratulálunk Lászlónak és Esküdt Lajos nyá. ezredesnek a BEOSZ elnökhelyettesének, Kocsi László alezredesnek a BEOSZ FB elnökének, Perlawi Andornak a Bem József Bajtársi Egyesület volt elnökének, akik többek mellet elismerében részesültek. Részletek és további fotók a BEOSZ honlapján .