Olomoucban voltunk

2014.10.16

2014. október 16-án ünnepelte a Cseh Hadsereg Hivatásos Katonáinak Szövetsége Olomouci Nyugállományúak Klubja (KVDO), megalakulásuk 25. évfordulóját. Egyesületünk meghívást kapott az évforduló alkalmából rendezett  konferenciára.
Delegációnk -  Hoffmann Ernő ny. alezredes, Cserepes Mihályné és Dr. B. Nagy János ny. ezredes – részt vett a konferencián, tolmácsolták üdvözletünket és jókívánságainkat, majd este, ünnepi fogadás keretében – a trencséni szlovák barátaink küldöttségével  közösen – véleményt cseréltek a nyugállományúakat foglalkoztató kérdésekről,  a három egyesület együttműködésének lehetőségeiről.
Delegációnk átadta elnökségünk meghívását cseh partnereink részére megalakulásunk 25. évfordulóján, 2014. november 21-én megrendezésre kerülő ünnepi közgyűlésünkre. A meghívást barátaink elfogadták, Vladimir Krusina elnök vezetésével cseh delegáció érkezik rendezvényünkre.

A mappában található képek előnézete Olomoucban voltunk