Közgyűlésre készülünk - 2018. 05. 11.

2018.04.10

Minden egyesület életében nagyon fontos időszak a beszámoló közgyűlés ideje. Meg kell vonni az elmúlt év mérlegét, számot kell adni az elvégzett munkáról, az elért eredményekről, és meg kell határozni a következő időszak programját és a hozzárendelt költségvetést. A költségvetési beszámoló keretében el kell fogadni a törvény által előírt "egyszerűsített beszámolót és a közhasznúsági mellékletet", és azokat be kell nyújtani a bírósághoz, mert ennek elmulasztása törvényességi ellenőrzési eljárást von maga után. A beszámoló előkészítése tehát központi kérdés az elnökség munkájában, ebben az időszakban. A közgyűlés sikere pedig a jó előkészítésen és tagságunk aktív részvételén múlik.
Ezért egyesületünk tagságát arra kérjük, vegyenek részt 2018. május 11-én a közgyűlésen, és segítsék annak eredményes munkáját!
Alapszabályunknak megfelelően közzétesszük a közgyűlés meghívóját, ami ide kattintva olvasható.

BBBE Elnökség