Az archívum

Cikkek találhatók

Újabb köszöntés december 15-én

2021.12.15

homolai.jpg Ismét összejöttünk néhányan az irodában - egyebek között a tagjainknak szóló év végi levél postázásának előkészítése érdekében. Ez jó alkalom volt arra is, hogy újabb kerek születésnapost köszöntsünk. Ezért december 15-én meghívtuk Homola Irénkét, aki 16-án tölti be azt a bizonyos kerek születésnapot. Galló István az egyesület elnöke mondta a köszöntőt és adta át a virágcsokrot és a névre szóló bronz emlékplakettet, amivel a születésnap köszöntése mellett megköszönte Irénke munkáját az irodalmi kör élén és a kórusban. A köszöntés után jót beszélgettünk a Homola házaspárral - hiszen Irénkét természetesen elkísérte Homola Csaba dandártábornok is, aki múlhatatlan érdemeket szerzett és reméljük még szerez egyesületünk támogatóinak felkutatásában - ki mivel tölti a mostani kényszerű szünetet, milyen terveink vannak.

Boldog születésnapot!

Mappák találhatók