Elbúcsúztunk Márton Mihálytól

2020.10.27

2020. október 27-én reggel a Budafoki temetőben sokan gyülekeztek Márton Mihály - Egyesületünk, kórusunk és az Irodalmi kör tagjának - búcsúztatására. A család és a számos egyesület - ahol Misi dolgozott, játszott, tartotta a lelket másokban - mind képviseltette magát.
A hivatalos búcsúztatás után Török-Szabó Erzsébet nagyon emberi, közvetlen hangon búcsúzott Márton Mihálytól, Misitől, Misi bától, Misipapitól, ahogy ők a Sors-Társak-nál mondták Papitól. Emlékezett a közös fellépésekre, előkészületekre, karácsonyokra, mindennapokra. Búcsúzott mindannyiunk nevében:
- a Sors-Társak Újra Együtt Egyesület Művészkör NÓTA-SÓ vezetősége, tagjai és közönsége,
- a Promontor Dalárda vezetője és tagjai,
- a Morvay Nóta- és Dalkör vezetősége és tagjai,
- a Balassi Bálint Bajtársi Egyesület és a kórus tagjai,
- az 1956-os Magyar Nemzetőrség bajtársai,
- az Anikó Állatmentő Alapítvány tulajdonosa, munkatársai és lakói nevében.
A búcsú szavai után dalban köszöntek el Misitől, majd végső nyughelyére kísértük a sokak által méltán kedvelt örökifjú tréfamester urnáját.

Kedves Misi!
Emléked kegyelettel megőrizzük.