Elbúcsúztunk Pálinkás Andreától

2021.01.27

andi_240_163.jpg Fájdalmas búcsút vettünk Pálinkásné Gábor Andreától. Nagyon sokáig bizakodott, le akarta győzni a kórt. Nem sikerült. Andreának már nincs ismert közvetlen hozzátartozója, ezért Egyesületünk és az őt az utolsó hónapokban segítő közösség együtt gondoskodott az ilyenkor szükséges hivatalos ügyek intézéséről és a neki kijáró végtisztességről. Az engedélyezett létszámon belül, de sokan összegyűltünk a rákoskeresztúri Új Köztemető szóróparcellájánál 2021. január 27-én 9.00 óra előtt, hogy egy-egy szál fehér rózsával végső búcsút vegyünk Anditól. A közösség vezetői megható beszédben búcsúztak - Egyesületünk és Kórusunk nevében is - Andreától, ahogyan ők mondták testvérüktől. A hamvai két közösségi társa gitárral kísért éneke alatt szóródtak szét, sokáig senki nem tudott megszólalni.

Kedves dalostársunk, Andi!
Emléked megőrizzük.