Ott voltunk a Breakthrough 2021 elnevezésű gyakorlaton

2021.09.29

Breakthrough 2021 elnevezéssel nagyszabású gyakorlat zajlott a várpalotai gyakorlótéren. A gyakorlat társadalmi napjának látványos mozzanatait szeptember 29-én, szerdán Benkő Tibor honvédelmi miniszter, valamint dr. Ruszin-Szendi Romulusz altábornagy, a Magyar Honvédség parancsnoka mellett Kaszab Zoltán főtörzszászlós, a Magyar Honvédség vezénylőzászlósa, a részvevő katonai alakulatok vezetői, volt vezérkarfőnök, a Honvéd Kadét Program közel háromszáz kadétja, kormánymegbízottak, a környező települések polgármesterei és a nyugállományú szervezetek - köztük a BEOSZ tagszervezeteinek - képviselői  is megtekintették. Ott voltak Egyesületünk vállalkozó tagjai is.

Hugyecz György fotói a galériában, további részletek a honvedelem.hu oldalon találhatók.

A mappában található képek előnézete Ott voltunk a Breakthrough 2021 elnevezésű gyakorlaton