Elnökségi ülés - 2017. 09. 29.

2017.09.29

Rendhagyó ülést tartott a Balassi Bálint Bajtársi Egyesület elnöksége 2017. szeptember 29-én. Galló István nyá. ezds., elnök köszöntötte a megjelenteket, majd első napirendként beszámolt az október 03-ai idősek napi rendezvény előkészítésének helyzetéről.
Második napirendként a jelenlévők megköszöntötték Szekeres István nyá. dandártábornokot, egyesületünk tiszteletbeli elnökét a 70. születésnapja alkalmából.
Az elnökség tagjai mellett részt vettek és köszöntötték tiszteletbeli elnökünket Pusztai Lajos, Koós Gábor a Bem Egyesület elnöke, és Erdős László. A BEOSZ elnőksége nevében Esküdt Lajos és Vörös Lászlóné ny. ezredesek köszöntötték az ünnepeltet.
A BEOSZ elnökhelyettese élve az ünnepi alkalommal átadta Szekeres Istvánnak és Erdős Lászlónak BEOSZ EMLÉKÉREM-hez tartozó - idén rendszeresített - kitűzőt. Gratulálunk az ünnepeltnek.

A mappában található képek előnézete Elnökségi ülés - 2017. 09. 29.