Kacsó Lajos 80

Köszönteni jöttek össze a Balassi Bálint Bajtársi Egyesület elnöksége és néhány tagja, illetve a Zrínyi Kht.munkatársai 2014. szeptember 11-én.
Szekeres István a BBBE elnöke virággal köszöntötte az elnökség tagját, Szántai Istvánnét, Évát, aki augusztusi születésnapján távol volt, majd egy dekréttel Erdős Lászlót, aki a hónap elején töltötte be 65. évét.
Ezt követően köszöntötték az egybegyűltek Kacsó Lajos nyugállományú ezredes bajtársunkat 80. születésnapja alkalmából. Az elnöki méltatás után régi barátok és munkatársak következtek. Hoffmann Ernő, akivel Lajos 61 esztendeje együtt vonult be, a szerkesztőség volt és jelenlegi tagjai, akikkel Lajos több-kevesebb esztendőt - a legtöbb 42 év volt - együtt húzott le a katonai ujságírás rögös útján. Kedves ajándékokkal gazdagodott Lajos barátunk, a köszöntések után pedig pár falat és korty elfogyasztására is sor került.
Jó egészséget és még sok boldog születésnapot!
Fotó: Kiséri-Nagy Ferenc