Lakóközösségi napok - Gidófalvy lakótelep

2014.08.09-én szombaton az angyalföldi Gidofalvi lakótelepen a kerületi "Lakóközösségi napok" rendezvényére került sor (a program az első képen látható plakáton olvasható). A helyi Lokálpatrióták Egyesülete mellett, már sokadik alkalommal a Balassi Bálint Bajtársi Egyesület is részt vett a rendezvényen. Segítettük a nagysikerű fegyverzet-technikai bemutató megtartását, ahol főleg a gyerekek nagy érdeklődéssel vetették magukat a különböző fegyverekre, de mint a képekből is látszik a felnőtt korosztály képviselőit is vonzották a kiállított eszközök. Az estig tartó rendezvény szerteágazó programjain sok-sok család - kisgyermekesek és nyugdíjasok - talált magának kikapcsolódási, szórakozási lehetőséget.